• Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Borat Supplemental Reportings

    ★★★★

  • Borat’s American Lockdown & Debunking Borat

    ★★★★

  • Borat: VHS Cassette

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Castle Freak

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Batman: Death in the Family

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Nature Planet

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • The Stunt Double

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Blade: The Iron Cross

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Becky

    ★★★★

  • Unsettling Scenes

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Shirley

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★½

  • Bad Hair

    ★★½

  • The Turning

    ★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • The Grudge

    ★½

  • Dolittle

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★