Hanna has logged 15 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★
Edit this entry  
30
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
30
We Never Die!

We Never Die!

1993
×
★★★★
Edit this entry  
26
Heathers

Heathers

1988
×
★★★
Edit this entry  
25
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★½
Edit this entry  
23
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
The Investigator

The Investigator

2008
×
★★★½
Edit this entry  
20
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★½
Edit this entry  
18
Melancholia

Melancholia

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hair

Hair

1979
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★½
Edit this entry  
13
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
Edit this entry  
11
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2006
×
Edit this entry  
10
A Separation

A Separation

2011
×
★★★★★
Edit this entry