Hanna has rated 44 films ★★★ .

  • Joker

    ★★★

  • The Motorcycle Diaries

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★

  • The Other Side of Everything

    ★★★

  • Babel

    ★★★

  • Hero

    ★★★

  • The Wild Bunch

    ★★★

  • The Witch

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • The Last of the Mohicans

    ★★★

  • Segreti segreti

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • High Noon

    ★★★

  • All That Heaven Allows

    ★★★

  • Bonnie and Clyde

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • People of Rome

    ★★★