Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Mittagsstunde

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • A Stasi Comedy

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Rise

    ★★★★

  • Alcarràs

    ★★★★

  • Grand Jeté

    ★★★

  • Juliette dans son bain

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Moonfall

  • All the Way

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Dear Thomas

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★

  • The Last Duel

    ★★½

  • Lost Illusions

    ★★½

  • Happening

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Belfast

    ★★½

  • The Hand of God

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Die Unbeugsamen

    ★★★½

  • A Change of Heart

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Paris, 13th District

    ★★★½

  • The Story of My Wife

    ★★★★½

  • Deception

  • A Hero

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • To Chiara

    ★★★½

  • The Divide

    ★★★½

  • Heiko's World

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Great Freedom

    ★★★★

  • Magnetic Beats

    ★★½

  • The Last Execution

    ★★★★

  • The Novice

    ★★★½

  • Brighton 4th

  • Copilot

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★

  • North Hollywood

    ★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★½

  • Mr. Bachmann and His Class

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★½

  • Je suis Karl

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • The Girl and the Spider

    ★★★★★

  • Fabian: Going to the Dogs

    ★★★★

  • Crisis

    ★★

  • A Brixton Tale

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Land

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • It's a Summer Film!

    ★★½

  • Taipei Suicide Story

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★