Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • A Nashville Legacy

  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Thunivu

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • The Big 4

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Three Wise Men and a Baby

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

  • In Merry Measure

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

  • Spirited

    ★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • The Munsters

  • Section 8

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Ticket to Paradise

  • Blonde

    ★★

  • Bros

    ★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★½

  • My Son Hunter

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Love in the Villa

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru