RSS feed for Russell

Russell has logged 17 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Bright

Bright

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Post

The Post

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Downsizing

Downsizing

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Tour de Pharmacy

Tour de Pharmacy

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Last Flag Flying

Last Flag Flying

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry