• Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Man in the Mirror

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Figure

  • TV Time

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • WANTED

  • Uncharted

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • You Go Girl!

    ★★★

  • Warsha

    ★★★★

  • Breaking

    ★★★★

  • Long Line of Ladies

    ★★

  • Training Wheels

    ★★★★

  • Daddy's Girl

    ★★★★

  • Huella

    ★★★★

  • Goodbye Jerome!

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • The Harder They Fall

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Shark

    ★★★

  • Makassar Is a City for Football Fans

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Malignant

  • Candyman

    ★★★

  • Precious Hair & Beauty

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Right Words

    ★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Stranger Than Rotterdam with Sara Driver

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Bump

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Chaos Walking

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Modern Disappearance of Jimmy Hoffa

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★