RSS feed for russman

russman has logged 24 entries for films rated ½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Foodfight!

Foodfight!

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Mutantz, Nazis and Zombies

Mutantz, Nazis and Zombies

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
31
The Worst Horror Movie Ever Made

The Worst Horror Movie Ever Made

2005
×
½
Read the review Edit this entry  
02
United Passions

United Passions

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Norbit

Norbit

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Death Run

Death Run

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Movie 43

Movie 43

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
06
A Talking Pony!?!

A Talking Pony!?!

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
28
From Justin to Kelly

From Justin to Kelly

2003
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Superbabies: Baby Geniuses 2

Superbabies: Baby Geniuses 2

2004
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Leonard Part 6

Leonard Part 6

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Another 9 1/2 Weeks

Another 9 1/2 Weeks

1997
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Sharknado 2: The Second One

Sharknado 2: The Second One

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
22
It's Pat

It's Pat

1994
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Simon Sez

Simon Sez

1999
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Ed

Ed

1996
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Santa Claus

Santa Claus

1959
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Birdemic: Shock and Terror

Birdemic: Shock and Terror

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Jack and Jill

Jack and Jill

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
02
BloodRayne

BloodRayne

2005
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Garbage Pail Kids Movie

The Garbage Pail Kids Movie

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Alps

Alps

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Leprechaun in the Hood

Leprechaun in the Hood

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Kickboxer 4: The Aggressor

Kickboxer 4: The Aggressor

1994
×
½
Read the review Edit this entry