Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • With This Light

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½