• No Time to Die

  • Britney Vs Spears

  • The Many Saints of Newark

  • The Guilty

  • Black Widow

  • Friends: The Reunion

  • Seaspiracy

  • Zack Snyder's Justice League

  • Sentinelle

  • Biggie: I Got a Story to Tell

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Tiger

  • Wonder Woman 1984

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Devil All the Time

  • Pieces of a Woman

  • Tenet

    ★★½

  • The Old Guard

  • Da 5 Bloods

  • Extraction

  • My Octopus Teacher

  • Spenser Confidential

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

  • Minari

  • The Social Dilemma

  • Promising Young Woman

  • Zola

  • Miss Americana

  • Bad Boys for Life

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

  • The Gentlemen

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Babyteeth

  • The King

    ★★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

  • Ford v Ferrari

  • The Aeronauts

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Whindersson Nunes: Adult

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Escape Plan: The Extractors

  • Midsommar

    ★★