Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Big Shark

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ½

  • Amityville Thanksgiving

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

  • Prey

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★½

  • The Leech

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½