Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ace Ventura: Pet Detective

Ace Ventura: Pet Detective

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★½
Read the review Edit this entry