• DodgeBall: A True Underdog Story

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Gattaca

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

    ★★★

  • Keanu

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • X-Men Origins: Wolverine

    ★★

  • Daddy's Home 2

    ★★

  • Primary Colors

    ★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★

  • Ace Ventura: Pet Detective

    ★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★½