Sort by
  • Clerks III

    ★★

  • We Own This City

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Kurt Vonnegut: Unstuck in Time

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Small Engine Repair

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Pig

    ★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Insert Coin

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Kung Fu Stuntmen

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Mother To Earth: The Untold Story Of EarthBound

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ½

  • Tenet

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Bad Education

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★½

  • Aladdin

    ★★

  • Not for Resale

    ★★★½

  • Living the Stream

    ★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • I Am Mother

    ★★★★

  • Hail Satan?

    ★★★★

  • Glass

    ★★

  • Holmes & Watson

    ★★

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Joseph Pulitzer: Voice of the People

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★

  • Monrovia, Indiana

    ★★★½

  • They'll Love Me When I'm Dead

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★★

  • The Meg

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ½

  • BlacKkKlansman

    ★★½

  • Andre the Giant

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★½

  • Upgrade

    ★★★

  • A Quiet Place

  • Death Wish

    ★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • RBG

    ★★½