RSS feed for RyanBoyd

RyanBoyd has rated 55 horror films.

  • The Meg

  • Angel Heart

    ★★★★

  • Get Out

    ★★½

  • The Fly

  • Videodrome

    ★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • The House of Fear

    ★★★

  • 47 Meters Down

    ★★

  • Train to Busan

    ★★★

  • Alien Resurrection

    ★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • What Ever Happened to Baby Jane?

    ★★★½

  • They Live

    ★★★

  • Tucker and Dale vs Evil

    ★★★½

  • The Craft

    ★½

  • Spawn

    ★★½

  • Anaconda

    ★½

  • The Cell

    ★★★