Sort by
  • Trapped in Paradise

    ½

  • Bill & Ted Face the Music

    ½

  • The Karate Kid Part III

    ½

  • Breaking the Girls

    ½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ½

  • The Spider Woman

    ½

  • The Magnificent Seven

    ½

  • RoboCop 3

    ½

  • USS Indianapolis: Men of Courage

    ½

  • Batman & Robin

    ½

  • Jury Duty

    ½

  • The Stupids

    ½

  • Encino Man

    ½

  • Bio-Dome

    ½

  • Home Alone 3

    ½

  • Paulie

    ½

  • The Master of Disguise

    ½

  • The Benchwarmers

    ½