RSS feed for Ryan

Ryan has logged 11 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Abominable

Abominable

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sextuplets

Sextuplets

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry