Dan has logged 23 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Private Life

Private Life

2018
×
★★★★
Edit this entry  
29
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
Read the review Edit this entry  
28
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bird Box

Bird Box

2018
×
Read the review Edit this entry  
25
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
mid90s

mid90s

2018
×
Read the review Edit this entry  
20
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
Edit this entry  
18
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
Edit this entry  
17
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Roma

Roma

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
Edit this entry  
08
The Snowman

The Snowman

2017
×
Read prior review Edit this entry  
07
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★★
Edit this entry  
07
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Venom

Venom

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
A Beautiful Mind

A Beautiful Mind

2001
×
★★
Edit this entry  
03
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
01
Happy as Lazzaro

Happy as Lazzaro

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry