Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The River Runner

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★½

  • The Little Things

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • Tenet

    ★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • The Scheme

    ★★★½

  • Black Holes: The Edge of All We Know

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★

  • The King

    ★½

  • Joker

    ★★★

  • Fantastic Fungi

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★½