Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
Edit this entry  
30
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Edit this entry  
06
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★½
Edit this entry  
20
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Edit this entry  
15
Ruin Me

Ruin Me

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
The Bay

The Bay

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★
Edit this entry  
19
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★½
Edit this entry  
18
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Hellboy

Hellboy

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Silence

The Silence

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Observe and Report

Observe and Report

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The World's End

The World's End

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
I Am Legend

I Am Legend

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
Read the review Edit this entry  
29
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry