RSS feed for Ryan

Ryan has logged 28 entries for films rated ★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spies Like Us

Spies Like Us

1985
×
★★★½
Edit this entry  
16
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Edit this entry  
16
On the Record

On the Record

2020
×
★★★½
Edit this entry  
27
Beastie Boys Story

Beastie Boys Story

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
Extraction

Extraction

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Cable Guy

The Cable Guy

1996
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Edit this entry  
15
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★★½
Edit this entry  
18
Tracktown

Tracktown

2016
×
★★★½
Edit this entry  
17
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★★½
Edit this entry  
16
Olympic Dreams

Olympic Dreams

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
Luce

Luce

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Walk the Line

Walk the Line

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
While We're Young

While We're Young

2014
×
★★★½
Edit this entry  
11
Fatal Attraction

Fatal Attraction

1987
×
★★★½
Edit this entry  
08
Late Night

Late Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Skin

Skin

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Native Son

Native Son

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Fyre

Fyre

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hot Tub Time Machine

Hot Tub Time Machine

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Robin Williams: Come Inside My Mind

Robin Williams: Come Inside My Mind

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry