• Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Bill Maher: #Adulting

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Home Team

    ★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • Swan Song

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Scarborough

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Cyrano

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Mad God

    ★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★