• Turning Red

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★★

  • Dream Sequins®

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Relic

    ★★★★★

  • His House

    ★★★★★

  • Cats

    ★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★

  • Zenith

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Atlantics

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Missing Link

    ★★★

  • In the Time It Takes to Get There

    ★★★½

  • Us

    ★★★★★

  • ReMastered: The Two Killings of Sam Cooke

    ★★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★★

  • The Vast of Night

    ★★★★★

  • Spider-Man: Cake Day

    ★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • The Grinch

    ★★★

  • You Might Be the Killer

    ★★★½

  • Smallfoot

    ★★★

  • The Hate U Give

    ★★★★★

  • Orange Vampires

  • Suspiria

    ★★★½

  • Tales from the Hood 2

    ★★★

  • City Canvas

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • Taiwan Night Market

    ★★★★½

  • Daphne & Velma

    ★★★

  • Benji

    ★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Summer Lake Massacre

    ★★

  • Shirkers

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★★

  • Angela's Christmas

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★★★

  • A Night at the Garden

    ★★★★

  • mother!

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Suburbicon

    ★★★