Sort by
  • Reefer Madness: The Movie Musical

    ★★★★½

  • Oldboy

    ★★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Ivan Vasilyevich Changes His Profession

    ★★★★

  • 6 Days to Air: The Making of South Park

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Paris, Texas

    ★★★★★

  • The Night of the Hunter

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Eating Raoul

    ★★★½

  • Brokeback Mountain

    ★★★★½

  • Taxi Driver

    ★★★★

  • The Plumber

    ★★★★

  • Full Metal Jacket

    ★★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★½