Sort by
  • Maid in Malacañang

    ½

  • Blue Valentine

    ★★★★

  • Love & Other Drugs

    ★★★½

  • Drive

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Valentine's Day

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • We're the Millers

    ★★★★½

  • Alone/Together

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★½

  • Three Songs for Benazir

    ★★★½

  • BoxBallet

    ★★★★

  • The Windshield Wiper

    ★★★½

  • The Long Goodbye

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Sense8: Amor Vincit Omnia

    ★★★★★

  • Sense8: Happy F*cking New Year

    ★★★★★