Sort by

Ryan has logged 26 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Cabaret

Cabaret

1972
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Loving

Loving

2016
×
★★★½
Edit this entry  
29
Meet Me in St. Louis

Meet Me in St. Louis

1944
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★½
Edit this entry  
28
Batman

Batman

1989
×
★★★½
Edit this entry  
27
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Right Place, Wrong Tim

Right Place, Wrong Tim

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Double Tap

Double Tap

2020
×
★★★½
Edit this entry  
27
Stucco

Stucco

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Fruit Fly

Fruit Fly

2009
×
★★★
Edit this entry  
26
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Host

Host

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fine China

Fine China

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Prom

The Prom

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Monster Trucks

Monster Trucks

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Straight Outta Compton

Straight Outta Compton

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Visitor Q

Visitor Q

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry