Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Living

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

  • The Twins

    ★★½

  • The Village Bride

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Black Widow

    ★½