Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Casey Anthony: Where the Truth Lies

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

    ★½

  • Disenchanted

  • Stutz

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Aerojet

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Till

    ★★★

  • The Gabby Petito Story

    ½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • A Trip to Infinity

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • The State Funeral of HM Queen Elizabeth II

    ½

  • V/H/S/99

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Medieval

    ★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Sniper: Rogue Mission

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★½

  • Day Shift

    ★★★