• Pig

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • The House Next Door: Meet the Blacks 2

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★½

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Happily

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Yes Day

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

  • Tom & Jerry

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • In the Earth

  • The Little Things

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★½

  • Burrow

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • A Recipe for Seduction

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • Bobbleheads: The Movie

    ½

  • Godmothered

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★½

  • The Prom

  • The Stand In

  • Superintelligence

    ★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Come Play

    ★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★