• Hustle

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★★

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★½

  • Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★½

  • The Power

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★½

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Black Pumpkin

    ★★

  • Castle Freak

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Run

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★★

  • The Lie

    ★★★½

  • Caveat

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Boy Behind The Door

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Hunted

    ★★★

  • Blade: The Iron Cross

    ★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★

  • The Night House

    ★★★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★★½

  • VFW

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★★

  • Sweetheart

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★★½

  • Hell Fest

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Open 24 Hours

    ★★★★

  • He's Out There

    ★★★