Sort by
  • Lemon Tree

  • A Storm Inside

  • Counters

  • The Real Truth About the Fight

  • Arkhé

  • Boléro

  • Let's Be Friends

  • Chornobyl 22

  • Orlando, My Political Biography

    ★★★½

  • Xiuhtecuhtli

  • Every Sunday, Grand Ma

  • Sisi & I

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Eastern Front

    ★★★★

  • Living Bad

    ★★★★

  • After

    ★★★½

  • Bad Living

    ★★★★½

  • Afire

    ★★★★

  • The Beast in the Jungle

    ★★★★½

  • Do You Love Me?

    ★★★½

  • If You Don’t Watch the Way You Move

  • Mad Fate

    ★★★

  • In the Blind Spot

    ★★★★

  • In Ukraine

    ★★★½

  • Mangosteen

  • Desert Dreaming

  • The Adults

    ★★★½

  • Here

    ★★★★½

  • White Plastic Sky

    ★★★

  • About Thirty

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Deep Sea

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Black Hole Legion

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Tree

  • Hello Dankness

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Remembering Every Night

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • III

  • Trenque Lauquen

    ★★★★½

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • Call of God

    ★★★

  • Music for Black Pigeons

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • black strangers

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Athena

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • The Happiest Man in the World

    ★★★★

  • Skin Deep

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Snow In September

  • TRIA

  • In quanto a noi

  • Once War is Over

  • Red Shoes

    ★★★½

  • Mountain Onion

    ★★½

  • Casa Susanna

    ★★★½