Sort by
  • Toy Story Collection

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Moana

  • The Legend of Tarzan

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

  • Sanjay's Super Team

    ★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • Pan

  • The Martian

    ★★★★

  • The Visit

    ★★★

  • Descendants

    ★★

  • Irrational Man

    ★★★½

  • A Deadly Adoption

    ★★½

  • Paper Towns

    ★★★

  • The True Cost

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★½

  • Entourage

    ★★★½

  • Kung Fury

    ★★½

  • Mustang

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Tomorrowland

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • The Cannibal in the Jungle

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Comedy Central Roast of Justin Bieber

  • Trainwreck

    ★★

  • McFarland, USA

    ★★★★½

  • Saturday Night Live: 40th Anniversary Special

  • Frozen Fever

  • Cinderella

    ★½

  • The DUFF

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

  • Me and Earl and the Dying Girl

    ★★★★½

  • Shaun the Sheep Movie

    ★★★½

  • The Witch

  • The Interview

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Expelled

    ★★★

  • Into the Woods

    ★★

  • Toy Story That Time Forgot

    ★★½

  • Paddington

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

    ★★

  • Over the Garden Wall

    ★★★★½

  • Too Many Cooks

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Lava

    ★★★★

  • Inherent Vice

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★½

  • The Maze Runner

    ★½

  • Love & Mercy

    ★★★★½

  • The Theory of Everything

    ★★★

  • Tusk

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • The Judge

    ★★★

  • The Imitation Game

    ★★½

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★½

  • How to Build a Better Boy

    ½

  • The Inbetweeners 2

    ★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Magic in the Moonlight

    ★★★

  • Lucy

    ★★★

  • Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

    ★★★

  • Witches Don't Exist

    ½

  • Feast

  • 22 Jump Street

    ★★½

  • Maleficent

    ★★

  • Mommy

  • Lost River

    ★★★½

  • Maps to the Stars

    ★★★★½