Sort by

Sabrina has logged 15 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
Read the review Edit this entry  
27
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Ida

Ida

2013
×
★★★★
Edit this entry  
26
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Tenet

Tenet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The White Tiger

The White Tiger

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★
Edit this entry  
20
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Edit this entry  
12
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
11
The Iron Giant

The Iron Giant

1999
×
★★★½
Edit this entry  
02
God's Own Country

God's Own Country

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Edit this entry