• The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Olaf Presents

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Diana: The Musical

    ★½

  • Spencer

    ★★★

  • Cinderella

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Stowaway

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Monster Hunter

  • The Prom

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Mank

    ★★½

  • Holidate

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★½

  • A West Wing Special to Benefit When We All Vote

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • Blithe Spirit

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Boys in the Band

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Mother Bunker

    ★★★

  • Greenland

    ★★