Sort by
  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★½

  • Swarm

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • EO

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★½

  • My Year of Dicks

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★