sahar 💖 has logged 23 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Life of the Party

Life of the Party

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hello, My Name Is Doris

Hello, My Name Is Doris

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
What to Expect When You're Expecting

What to Expect When You're Expecting

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mr. Right

Mr. Right

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Admission

Admission

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Lovely Bones

The Lovely Bones

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Definitely, Maybe

Definitely, Maybe

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry