• Spider-Man: No Way Home

  • All Too Well: The Short Film

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Love Hard

    ½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★

  • Tatooine Rhapsody

  • The Twins

  • The Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ½

  • King Richard

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Beckett

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Mimi

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Luca

    ★★★★

  • Khalid v. Peñate

  • Loki

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • TESTING

    ½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Star Wars Biomes

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Mare of Easttown

  • Secret Chord

  • Creative Vision

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Awareness

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

    ½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Coming 2 America

    ½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Tom & Jerry

    ½

  • Framing Britney Spears

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

  • WandaVision

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • A California Christmas

    ½

  • Audrey

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★

  • Holidate

    ½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • The Boy and the Ball