• Fyre

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Bird Box

    ★★½

  • The Grinch

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Halloween

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • The Nun

  • A Star Is Born

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★½

  • Tau

    ★★★½

  • Set It Up

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • The Kissing Booth

  • Deadpool 2

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Candy Jar

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Bao

  • I Feel Pretty

  • Truth or Dare

  • Ready Player One

  • Blockers

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Every Day

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • When We First Met

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Skate Kitchen

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Insidious: The Last Key

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

  • Justice League

  • The Babysitter

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • The Snowman

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • High Society

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Fear & Shame

    ★★★★★

  • Diana: In Her Own Words

    ★★★★★

  • Wish Upon

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Girls Trip

  • In a Heartbeat

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Baywatch

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Power Rangers

    ★★★