RSS feed for SAL77
  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • The Emoji Movie

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • The Accountant

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★★½

  • God's Not Dead 2

  • Deadpool

    ★★★★

  • Creed

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★

  • Steve Jobs

    ★★★½

  • Straight Outta Compton

    ★★★½

  • Pixels

    ★★★

  • Paul Blart: Mall Cop 2

    ★★

  • Furious 7

    ★★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★½

  • American Sniper

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★½

  • The Inbetweeners 2

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★½

  • The World's End

    ★★★½

  • Man of Steel

    ★★★

  • The Internship

    ★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★½

  • Skyfall

    ★★★½

  • Ted

    ★★★½

  • Cars 2

    ★★½

  • Drive

    ★★★★

  • Despicable Me

    ★★★½

  • Toy Story 3

    ★★★★

  • Marmaduke

    ★★½

  • Kick-Ass

    ★★★

  • Sherlock Holmes

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★½

  • Up

    ★★★★

  • Quantum of Solace

    ★★★

  • WALL·E

    ★★★½

  • Kung Fu Panda

    ★★★½

  • The Simpsons Movie

    ★★★

  • Ratatouille

    ★★★★

  • Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

    ★★★

  • Shrek the Third

    ★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★

  • Meet the Robinsons

    ★★★½

  • Casino Royale

    ★★★★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★½

  • Click

    ★★½

  • Cars

    ★★★½

  • The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

    ★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★½

  • Fantastic Four

    ★★★

  • Batman Begins

    ★★★★

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★

  • The Incredibles

    ★★★★

  • Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • Shrek 2

    ★★★½

  • Shaun of the Dead

    ★★★★

  • Elf

    ★★★½