• Loki

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Louis Tomlinson: Live from London

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Notes for My Son

    ★★★

  • Niall Horan: Live at the Royal Albert Hall

  • Soul

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

  • On Halloween

    ½

  • Run

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • So Much Love to Give

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Project Power

    ★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Normal People Confessions

  • El límite infinito

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Out

  • Scoob!

    ★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • Harry Styles - Fine Line Live at the Forum BTS

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • John Was Trying to Contact Aliens

  • Bad Boys for Life

  • Togo

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Ratones Paranoicos: The Band That Rocked Argentina

    ★★★★

  • Frozen II

  • Klaus

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • Eternal Beauty

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Fractured

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Jungleland

    ★★★½

  • Guns Akimbo

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The King

    ★★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Float

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★

  • Danger Close: The Battle of Long Tan

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens