Sort by
  • This Is the End

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Incredible Hulk

  • Bad Trip

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Se7en

    ★★★★★

  • San Andreas

    ½

  • Good Time

    ★★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • The Hangover

    ★★★★★

  • Life of Pi

    ★½

  • City of God

    ★★★★★