Sort by

Sally Darr has logged 22 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Same Time, Next Year

Same Time, Next Year

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Demetri Martin: Live (At The Time)

Demetri Martin: Live (At The Time)

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Lovebirds

The Lovebirds

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Demetri Martin: The Overthinker

Demetri Martin: The Overthinker

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Black Mirror: Black Museum

Black Mirror: Black Museum

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jim Gaffigan: Obsessed

Jim Gaffigan: Obsessed

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Burning

Burning

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Ted Bundy: Falling for a Killer

Ted Bundy: Falling for a Killer

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Kevin James: Sweat the Small Stuff

Kevin James: Sweat the Small Stuff

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Mike Birbiglia: What I Should Have Said Was Nothing

Mike Birbiglia: What I Should Have Said Was Nothing

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mike Birbiglia: Thank God for Jokes

Mike Birbiglia: Thank God for Jokes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Cracked Up: The Darrell Hammond Story

Cracked Up: The Darrell Hammond Story

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Normal People

Normal People

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mike Birbiglia: My Girlfriend's Boyfriend

Mike Birbiglia: My Girlfriend's Boyfriend

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Curious Case of Benjamin Button

The Curious Case of Benjamin Button

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry