Sort by
  • The Big 4

  • Avatar: The Way of Water

  • Strange World

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • The Whale

  • Lycoris Recoil

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

    ★★½

  • Senior Year

    ★½

  • KKN di Desa Penari

    ★★

  • Moon Knight

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

  • All of Us Are Dead

  • The 355

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★

  • Photocopier

    ½

  • Squid Game

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Ali & Ratu Ratu Queens

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Swan Song

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • The Prom

    ★★★

  • The Stand In

  • The Call

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Canvas

  • The Undoing

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Rebecca

    ★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • Pawn

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★★