Sort by

salma has logged 21 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
To Die For

To Die For

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★★½
Edit this entry  
20
Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: The Edge of Reason

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★★
Edit this entry  
19
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fleetwood Mac: Live in Boston

Fleetwood Mac: Live in Boston

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
17
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
16
The Undoing

The Undoing

2020
×
Read prior review Edit this entry  
15
Fleetwood Mac in Concert - The Mirage Tour

Fleetwood Mac in Concert - The Mirage Tour

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bend It Like Beckham

Bend It Like Beckham

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★★½
Edit this entry  
10
Heaven

Heaven

2002
×
★★
Edit this entry  
10
Song of the Sea

Song of the Sea

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tully

Tully

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Edit this entry  
02
The Undoing

The Undoing

2020
×
Read the review Edit this entry  
01
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Edit this entry