Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★

  • Mandy

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Logan

    ★★★

  • A Ghost Story

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Jersey Boys

    ★★½

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★

  • Drive

    ★★★

  • Inception

  • Grown Ups

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • The Dark Knight

  • Juno

    ★★½

  • The Departed

    ★★★½

  • Pan's Labyrinth

    ★★★★½

  • Serenity

    ★★½

  • Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★½