Sort by
  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Red Notice

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Injustice

    ★★

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Die in a Gunfight

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Dedicated to my ex

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Mongolian Conspiracy

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★