Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The King

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Police Story 2

    ★★★★

  • Police Story

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★★★

  • Paris Is Burning

    ★★★★★

  • Shaft's Big Score!

    ★★★

  • Shaft

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Tombstone

    ★★★½

  • Far from Heaven

    ★★★★½

  • Mississippi Burning

    ★★★★½

  • All That Jazz

    ★★★★

  • Crash

    ★★★★

  • Kase-san and Morning Glories

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★½