Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Loneliest Boy In The World

  • Smile

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Bubble

    ★★

  • The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Single’s Inferno

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

    ★½

  • Sing 2

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • We Couldn't Become Adults

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • takt op.Destiny

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Mieruko-chan

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Help

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • The Ingenuity of the Househusband

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Belle

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★