RSS feed for Sam
  • Bright Young Things

    ★★★½

  • First Reformed

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Assassination Nation

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Shoplifters

    ★★★★½

  • A Fish Called Wanda

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • The Wolf House

    ★★★½

  • Sherlock, Jr.

    ★★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Widows

    ★★★★½

  • The Glorious Acceptance of Nicolas Chauvin

    ★★★½

  • Ears, Nose and Throat

    ★★★

  • Wildlife

    ★★★★