• Joel Kim Booster: Psychosexual

  • Spiderhead

    ★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Moonshot

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cat Burglar

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Beanie Mania

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Being the Ricardos

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Pharma Bro

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Good on Paper

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Mark, Mary + Some Other People

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • F9

    ★★½